Okul Çantası
1 ürün
Pembe Okul Çantası
279,95 TL 194,95 TL
Sepette %10 İndirim

Sepetteki Fiyatı 175,46 TL

Kız Çocuk Okul Çantası


Tasarladığı çocuk giyim ürünleriyle ailelerin favorisi olan U.S. Polo Assn., konforlu ve eğlenceli dokunuşunu okul çantalarıyla birleştiriyor. Miniklerin günlük hayatını keyifli hale getirecek çocuk okul çanta modelleri, özenle hazırlanarak kız çocuklarına sunuluyor.


Bulunduğunuz kategoride, sınıfa ve yaşa göre farklılık gösteren okul çantaları arasından minik hanımların zevkine uygun seçenekleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Hayvan baskılı ve sevimli desenlere sahip çantalar, ilköğretime giden miniklerin en çok tercih ettiği ürünlerden biriyken daha üst sınıf öğrenciler için ise fonksiyonel cepler ile desteklenen okul çantaları öne çıkıyor.


Eğitim hayatının vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alan okul çantaları, minik hanımların fiziksel gelişimi göz önüne alarak seçilmelidir. Yumuşak fileli omuz askısına ve sırta tam oturan bir yapıya sahip çantaları tercih etmenizi öneririz. Neyse ki, Uspa çocuk okul çantaları ile işiniz oldukça kolay! Çocuklar için özenle tasarlanan bu çantalar, sırtla uyum sağlayan yapısı ve yumuşak fileli omuz askısıyla minik hanımlara daha sağlıklı bir kullanım sunuyor. Bölmeli cepleri ve ayarlanabilir omuz askıları sayesinde de eğitim hayatında ihtiyacı olacağı çeşitli malzemeleri kolayca taşımayı sağlamaktadır. Düzenli bir kullanım sunan kız çocuk okul çanta modellerini, okul dışında da tercih edebilir, günlük hayatta da kullanabilirsiniz.


Ortaokul ve İlkokul Çantaları


Çocuk okul çantaları, miniklerin bulunduğu sınıfa göre farklı tasarımlar halinde üretilmektedir. İlkokula giden öğrenciler için dizayn ettiğimiz çocuk çantaları, daha küçük ve taşınması kolay bir yapıya sahiptir. Özellikle anaokul ve ilkokul çağındaki minik hanımların beğeneceği şekilde renkli ve sevimli karakterler ile hazırlanan bu modeller, çocuklara okulu sevdirmeyi de hedefliyor. Eğitim düzeyi ilerledikçe cep sayısı artmakta tasarımlar sadeleşmektedir. Yaş aldıkça kız çocuk okul çantalarının fonksiyonel ve çok bölmeli olmasına daha çok önem verildiği için öğrencilerin ders kitaplarını, çeşitli okul malzemeleri ve elektronik cihaz gibi kişisel araçlarını rahat ve düzenli bir şekilde taşıması amaçlanır.


"Okul çantası nereden alınır?" diye düşünmenize hiç gerek yok; miniklerin ihtiyaç duyduğu kız çocuk okul çantaları için Uspa kalitesine güvenebilirsiniz. İster ortaokul ister ilkokul çantası olsun, aradığınız yüzlerce farklı çantaları bu kategorimiz içerisinde bulabilir, bulduğunuz ürünler arasından en beğendiklerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Sadece kendi çocuklarınız için değil; sevdiğiniz minik hanımlar için de bu ürünleri inceleyebilir veya hediye edebilirsiniz.


Kategorinin sol tarafında yer alan fiyat gibi filtreler sayesinde ise bütçenize uygun bir liste oluşturabilirsiniz. Online mağazamıza özel indirimler ve kampanyalar ile birlikte de hem bütçenizi hem minik hanımları sevindirebilirsiniz. 3-14 yaş grubunda bulunan çocuklar için hazırlanan Uspa okul çantaları, eşsiz tasarımları ile minik hanımların tarzını gözler önüne sersin!

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "50231835-VR038", "name": "Pembe Okul Çantası", "price": 194.95, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 1, "sku": "50231835001", "variant": "Mor", "category": "Erkek Çocuk/", "dimension15": "50231835001", "dimension16": "50231835", "dimension17": "2020-KIS", "dimension19": "0" } ] } } }