Tulum
Kız Bebek Tulum
79,95 TL 49,95 TL
Sepette %10 İndirim

Sepetteki Fiyatı 44,96 TL

Kız Bebek Tulum
69,95 TL 39,95 TL
Sepette %10 İndirim

Sepetteki Fiyatı 35,96 TL

Kız Bebek Tulum
59,95 TL 29,95 TL
Sepette %10 İndirim

Sepetteki Fiyatı 26,96 TL

Kız Bebek Tulum Modelleri Kız Bebek Takım Modelleri

Bebekler dünyanın en masum yüzünü yansıtan melekler gibidir. Bizlerin tüm çabası o meleklerin yüzünü hep güldürmektir. U.S. Polo Assn. olarak bizler bebeklerimiz için en güzel kıyafetleri, en sağlıklı şekilde hazırlamak üzere yola çıktık. Kız bebek takım elbise modelleri bebeğinizin rahat etmesini sağlamasının yanında onun güzel görünmesini de sağlayacaktır. Bebekler kendilerine gösterilen bu ilgiyi fark edip bir an önce büyüme konusunda çabalayacaktır. Onlara hazırlayacağımız sağlıklı ortamlar ve giydireceğimiz kıyafetler onun huzurlu olarak büyümesine yardımcı olacaktır.


Kız Bebek Takım Elbiseler ile Prensesler Yetişiyor

Kız çocukları güzellikleri ile evlerinizi şenlendirirken bizler onun bu güzelliğine güzellik katmak üzere çalışmaktayız. Kız bebek takım modellerine bakıldığında alt üst ikili takımın yanında hastane çıkışı seti de bulunmaktadır. Bu kıyafetler U.S. Polo Assn. olarak bizler tarafından hazırlanırken %100 pamuk olarak hazırlanmaktadır ve bu yumuşaklık bebeğin cildine bir anne eli yumuşaklığında dokunmaktadır.

Kız bebekleri için tasarladığımız kıyafetlerde renkler daha cıvıl cıvıl iken modeller ise güzelliklerine güzellik katacak özelliklere sahiptir. Kız bebek takımlarında onlar için özel olarak yerleştirilmiş detaylar bulunmaktadır. Renklerde ve desenlerde kız çocukların hoşuna gidecek seçenekler sunmaktayız. Fırfır detayları ise kıyafetlere şirin bir hava katmaktadır. Seçeceğiniz kız bebek takımları onu tüm bebekler arasında özel bir yere getirecektir. Seçkin modellere ulaşarak onu çok daha şirin hale getirebilirsiniz.


Kız Bebek Takımlarıyla Bebeğiniz Daha Huzurlu

Yeni bir bebek bekleyen anne babalar bebeklerini karşılamak üzere alışverişe çıktıklarında bebekleri için dünyanın en güzel kıyafetlerini almak isterler. Bizler U.S. Polo Assn. olarak sizlere işte bu dünyanın en güzel ve en sağlıklı bebek kıyafetlerini sunmak üzere tasarımlarımızı yapmaktayız. Bebeğinizin dünyadaki ilk kıyafetlerini sizlerle paylaşmanın yanında onların huzurlu ve sağlıklı olması bizleri de mutlu edecektir. Kız bebek takım olarak hazırlanan modellerde alt üst takımlarda renklerin biriyle uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca yenidoğan takımlarımızda örme takımlar pamuktan yapılmış ve yumuşacıktır.


Kız bebek takım olarak sizlere sunduğumuz ve bebeklerinizi hassas cildine uyumlu olarak hazırladığımız kıyafetlerde, desenler ve renkler kızların güzelliklerine yeni güzellikler katacaktır. Geleceğin en güzel ve kendi ayakları üzerinde duran kızlarını yetiştirmek için şimdiden seçkin kıyafetleri ile onların özel olduklarını hissettirmelisiniz. U.S. Polo Assn. olarak bebeklerinizin geleceğin mimarları olmalarında ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerinde yanınızda olmak istiyoruz.  En güzel prenseslere en güzel kıyafetleri seçmek istiyorsanız kız bebek takımlarını inceleyebilirsiniz.


Göz bebeğimiz gibi koruduğumuz çocuklarımıza dokunacak kıyafetler konusunda hassas olmak ve itina ile bu kıyafetleri seçmek gerekmektedir. Bu konuda en güvenilir ve seçkin ürünleri bulabileceğiniz U.S. Polo Assn. olarak bizler onlara sizin kadar değer verdiğimizi ifade ediyoruz.Bebeklerin mutluluğu ve güzel yetişmesi gelecek günlerin güzel olması anlamına gelmektedir.  U.S. Polo Assn. olarak bizler sizlere sunduğumuz bebek ürünlerinde bu sorumluluğun bilincinde olarak tasarımlarımıza yön vermekteyiz. Bir bebeğin gülüşü tüm dünyaya bedel bir güzelliktedir. Onların konforunu sağlamak ve mutluluklarına yeni gülücükler katmak üzere hazırladığımız kız bebek tulum modellerini incelediğinizde onların cildine dost ürünlerle karşılaşacaksınız.


Bebekler için özel olarak tasarlanmış tulum modellerinde, kız çocukları için çok daha renkli tasarımlar bulacaksınız. Tulumlar, bebekler için çok rahat edecekleri kıyafetler olarak düşünülmektedir. Tulumların bel kısımları lastikli olmadığı için bebeklerin özellikle de yeni doğanların göbek kısmını rahatsız etmeyecektir. Polo Assn. kız bebek tulumlarında bu özelliğin yanında bebeklerin kol ve bacak kısımlarını sıkmayacak tasarımlar hazırlamaktayız. Tulum modellerimiz bebeklerin vücuduna zarar vermeyecek şekilde pamuktan yapılmıştır.


Kız Bebek Tulumları Pratik Kullanıma Hazır

Dünya ile yeni buluşmuş ve dünyanın yaşam şartlarına uyum sağlamaya çalışan bebekler için U.S. Polo Assn. tasarımları uygun özelliklere sahiptir. Bebekler dünyaya geldikten sonra onların bakımını en güzel şekilde yapmaya çalışan anne babalara destek olmak için bebek kıyafetlerimizi hazırlamaktayız. Pek çok spor kıyafet modellerinden biri olan kız bebek tulum modellerinde de pratik kullanımlı ve sağlıklı fikirleri uyguladık.

Bebeklerin tenine zarar vermemesi için kıyafetlerin dikişleri yumuşak ve özel olarak yapılmaktadır. Ayrıca tulumlarda mutlaka bulunması gereken çıt çıtlar, bebeği sıkmayacak şekilde yerleştirilmiştir. Çıt çıtların bebeğin tenine değmemesi için özel kaplaması bulunmaktadır. Bütün bu özellikleri ile kız bebek tulumları en büyük yardımcınız olacaktır. Kendini rahat hisseden bebeğiniz sizinle vakit geçirmekten mutlu olacaktır. Bu mutluluğu ona yaşatmak sizin elinizde. U.S. Polo Assn. pratik kullanımlı, sağlıklı, rengarenk tulum modellerini bebeğinizin ve sizin mutluluğunuz için tasarlamaya devam etmektedir.{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "50205132-VR019", "name": "Kız Bebek Tulum", "price": 49.95, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 1, "sku": "50205132003", "variant": "Ekru", "category": "Kız Bebek/Tulum", "dimension15": "50205132003", "dimension16": "50205132", "dimension17": "2019-YAZ", "dimension19": "0-3" }, { "product_id": "50205129-VR019", "name": "Kız Bebek Tulum", "price": 39.95, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 2, "sku": "50205129004", "variant": "Ekru", "category": "Kız Bebek/Tulum", "dimension15": "50205129004", "dimension16": "50205129", "dimension17": "2019-YAZ", "dimension19": "12-18" }, { "product_id": "50205130-VR042", "name": "Kız Bebek Tulum", "price": 29.95, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 3, "sku": "50205130003", "variant": "Pudra", "category": "Kız Bebek/Tulum", "dimension15": "50205130003", "dimension16": "50205130", "dimension17": "2019-YAZ", "dimension19": "0-3" } ] } } }