Kurumsal

KAMPANYALAR

SADECE 6 SAAT! Sepette Tek Fiyat 59,95 TL

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki ürünlerde geçerlidir.  59,95 TL sepet aşamasında gerçekleşecektir. Kampanya bitiş tarihi 5 Aralık 2020 saat 10:00’dır. Başka sepet kampanyaları ya da çek/indirim kodları ile birleşemez. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Çantalarda %50'ye varana ek Sepette %10 İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki çanta ürünlerinde geçerlidir. İndirimli fiyatlar ürünlere yansıtılmış olup, ekstra %10 indirim sepet aşamasında gerçekleşecektir. Kampanya bitiş tarihi 13 Aralık 2020'dir.Başka sepet kampanyaları ve çek/kupon kodları ile birleşemez. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Yeni Sezonda Net %50 İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir.İndirimli fiyatlar ürünlere yansıtılmıştır.Kampanya bitiş tarihi 13 Aralık 2020'dir.U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.