Kurumsal

KAMPANYALAR

İNDİRİM GÜNLERİ! %70'e varan + Sepette %20 İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki tüm ürünlerde geçerlidir. %70'e varan indirim ürünlere yansıtılmış olup, ekstra %20 indirim sepet aşamasında gerçekleşecektir.Kampanya bitiş tarihi 30 Eylül 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüm Çoraplarda 1 Alana 1 Bedava

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızdaki tüm çorap ürünlerinde geçerlidir. Sepetinize ekleyeceğiniz ikinci çorap ürünü, sepet aşamasında bedava olacaktır. Kampanya bitiş tarihi 27 Eylül 2020 'dir. Başka sepet kampanyaları ya da çek/indirim kodları ile birleşemez. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

ERKEN KIŞ FIRSATI

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki tüm ürünlerde geçerlidir. %70'e varan indirim ürünlere yansıtılmış olup, ekstra %20 indirim sepet aşamasında gerçekleşecektir.Kampanya bitiş tarihi 30 Eylül 2020 'dir. Başka sepet kampanyaları ya da çek/indirim kodları ile birleşemez. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Çantalarda %50'ye varan İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki çanta ürünlerinde geçerlidir. Kampanya bitiş tarihi 30 Eylül 2020 'dir. Başka sepet kampanyaları ya da çek/indirim kodları ile birleşemez. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.