Kurumsal

KAMPANYALAR

İnternete Özel Net %50 + Sepette %20 İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki tüm ürünlerde geçerlidir. Net %50 indirim ürünlere yansıtılmış olup %20 indirim sepet aşamasında gerçekleşecektir. Başka sepet kampanyaları ve indirim/çek kodları ile birleşemez. Kampanya bitiş tarihi 23 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Net %50 İndirim

Kampanya internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki tüm ürünlerde geçerlidir. İndirimli fiyat ürünlere yansıtılmıştır. Başka sepet kampanyaları ve indirim/çek kodları ile birleşemez. Kampanya bitiş tarihi 23 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Çantalarda %50'ye varan İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki çanta ürünlerinde geçerlidir.  U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.


%70'e Varan Fırsat Ürünleri

Kampanya internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki ürünlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar ürünlere yansıtılmıştır.  U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.


Tüm Çoraplarda 1 Alana 1 Bedava

Kampanya internet mağazamız ve mobil uygulamamızdaki tüm çorap ürünlerde geçerlidir. Sepetinize atacağınız iki adet çorap ürününden düşük fiyatlı olanı bedava olacaktır. Kampanya bitiş tarihi 12 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.