Kurumsal

KAMPANYALAR

Büyük Bayram İndirimi Sepette Ekstra %40 + %20 İndirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki tüm ürünlerde geçerlidir. %40 + %20 indirim sepet aşamasında gerçekleşecektir. Başka sepet kampanyaları ve indirim/çek kodları ile birleşemez. Kampanya bitiş tarihi 5 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Çantalarda %50'ye varan + sepette %10 indirim

Kampanya, internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki çanta ürünlerinde geçerlidir. %10 indirim sepet aşamasında gerçekleşecektir. Başka sepet kampanyaları ve indirim/çek kodları ile birleşemez. Kampanya bitiş tarihi 5 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Outlet Fırsat Ürünleri %70'e varan İndirimler

Kampanya internet mağazamız ve mobil uygulamamızda ilgili kategorideki ürünlerde geçerlidir. İndirimli fiyatlar ürünlere yansıtılmıştır. Kampanya bitiş tarihi 5 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüm Çoraplarda 1 Alana 1 Bedava

Kampanya internet mağazamız ve mobil uygulamamızdaki tüm çorap ürünlerde geçerlidir. Sepetinize atacağınız iki adet çorap ürününden düşük fiyatlı olanı bedava olacaktır. Kampanya bitiş tarihi 5 Ağustos 2020 'dir. U.S. Polo Assn. kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.