Eldiven
1 ürün
Lacivert Kaşkol Bere Takımı
139,95 TL 69,95 TL
Sepette Ekstra %20 İndirim

Sepetteki Fiyatı 55,96 TL

Kadın Eldiven Modelleri

Soğuk kış mevsimlerinin başrol oyuncusu giyim ürünleri, triko kazaklar, hırkalar, montlar, kabanlar, botlar ve çizmeler olurken; her kombininizde farklı temalar yakalamanızı sağlayacak yardımcı oyuncular arasında ise atkılar, bereler ve eldivenler yerini alır. Örgü motiflerinin nostaljik kış dokusu, yün ipliklerin hassas tavrıyla birleşince soğuk kış aylarında sıcacık bir giyim deneyimi sunar.


U.S. Polo Assn. bu hoş deneyimi, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere en yüksek kaliteyle sunuyor. Özellikle karlı havalarda, ister kar havasının soğuk havasını ellerinizden uzak tutarken, ister çocuklar gibi karın keyfini çıkarırken aradığınız sıcaklık tabi ki eldivenlerle sağlanır.


Eldivenin Zarafeti

Atkı ve berelerle uyumlu tercihlerde bulunarak stilinizi tamamlamaya da yardımcı olacak eldivenler, ellerinizde soğuk havanın yaratacağı olumsuz etkileri size unutturacak bir deneyim sunuyor.  Ellerinizin zarafetini perdelemeyecek şıklıkta akrilik ipliklerle üretilen U.S. Polo Assn. kadın eldivenleri, ellerinizi uzun ömürlü bir kullanım deneyimiyle sıcacık tutacak. Hafif bir yapısı ve elinizi saran kesimiyle hareketinizi kısıtlamadan kullanabileceğiniz eldivenler, bu kış da en şık alternatifleriyle sizleri bekliyor.


Doğanın en canlı renklerini temel alan renk yelpazesi sayesinde diğer kış ürünlerinizle uyumlu şekillerde kullanabileceğiniz eldiven alternatiflerini gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Her mevsimin ihtiyaçlarını en stil sahibi tasarımlarla sizlere sunan U.S. Polo Assn., online alışveriş sitesine özel indirim ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla evlerinize gelsin.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "50209833-VR033", "name": "Lacivert Kaşkol Bere Takımı", "price": 69.95, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 1, "sku": "50209833001", "variant": "Lacivert", "category": "Kadın/Kaşkol Bere Eldiven Takım", "dimension15": "50209833001", "dimension16": "50209833", "dimension17": "2019-KIS", "dimension19": "1" } ] } } }