Takım
Lacivert Hastane Çıkış Seti
329,95 TL 164,97 TL
Sepette Ekstra %20 İndirim

Sepetteki Fiyatı 131,98 TL

Erkek Bebek Örme Takım
99,95 TL 49,95 TL
Sepette Ekstra %20 İndirim

Sepetteki Fiyatı 39,96 TL

Erkek Bebek Takım

Elbette ki minik oğlunuz için en iyisini düşündüğünüz için onun giyebileceği erkek bebek takımı ürünlerinde de hassas bir yaklaşım içerisinde olmalısınız. Bebeğinizi büyüttüğünüz süreç içerisinde en çok dikkat edeceğiniz unsurların başında da kıyafet seçimleri gelmektedir. Özellikle dışarı kıyafeti olarak sınıflandırılacak erkek bebek takımlarının hem şık hem de konforlu bir kullanım olanağına sahip olmasını istersiniz. Bu noktada erkek bebek takımlarımızın son derece iddialı ürünlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Hem çeşitlilik hem de kalite bakımından nitelikli bir ürün yelpazesiyle karşınızdayız.


Minik oğlunuzu giydirirken özenli davranmanızın gayet olağan olduğunun farkındayız. İlk dönemlerde sık bir şekilde kıyafet değiştirmek durumunda kaldığınız için kolay giyilip çıkartılabilen ürünler çok işinize yarayacaktır. Bu doğrultuda erkek bebek takımlarımızın pratik bir kullanım olanağı sunduğunu belirtmek isteriz. U.S. Polo Assn. markasının asaletini yeni sezon erkek bebek takımlarıyla buluşturuyoruz. Böylece benzersiz erkek bebek takımlarına imzamızı atıyoruz. Seçkin erkek bebek takımı koleksiyonumuzda yer alan birbirinden şık ve kullanışlı ürünlerimiz sayesinde size kıyafet konusunda mükemmel seçenekler sunuyoruz.


Kullanışlı ve Şık Bebek Takımları Sizlerle!

Öncelikli olarak kullanışlı ve şık tasarım özelliklerine sahip olan erkek bebek takım modelleriyle karşınızdayız! Takım olarak tasarlanan bu ürünler sizi kombin yapmak zahmetinden kurtarıyor. Bununla birlikte şık dizayn özellikleri sayesinde farklı ayakkabı modelleriyle de rahat bir şekilde kombin yapılan bebek takımlarımız; kendine has tarzıyla da ön plana çıkıyor. Rahatlığı ön plana çıkartmasının yanı sıra şık bir görünümün oluşması noktasında da son derece başarılı olan erkek bebek takımlarımız; konforlu bir kullanım özelliğini de sunuyor.


Bebek takımlarının doğası gereği birbirleriyle uyumlu birkaç farklı parçadan oluştuğu biliniyor. Bu aşamada tasarımı güçlü olan modellerin çok daha şık bir görünümün oluşmasına katkı sunduğu da biliniyor. Erkek bebek takımlarımız, bebeklere özel temaların hakim olduğu onların tatlılığına tatlılık katan ürünler olarak ön plana çıkıyor.


Farklı Model Bebek Takımlarımızla Karşınızdayız!

Birbirinden şık ve kullanışlı erkek bebek takımı ürünlerimizle; sizlere hem şık hem kullanışlı hem de güvenli ürünler sunuyoruz. Tecrübeli anne baba için rahatlık ve şıklık kadar önemli olan bir diğer unsurun da sağlık koşulları olduğunu biliyoruz. Ürünlerimizin tasarımında hiçbir şekilde kanserojen içeren malzemeler kullanılmamaktadır. Bununla birlikte çıtçılarında, fermuar ve düğmelerinde nikel içermeyen malzemeleri tercih ediyoruz. Böylece bebeklerimize anne baba kadar özen gösteriyor, en yeni tasarım bebek takımlarını sizlere sunuyoruz.

Erkek bebek takımlarımız; hem şık hem rahat hem de güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. U.S. Polo Assn. markasının özgür ruhunu yeni sezon erkek bebek takımlarıyla buluşturuyoruz.{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "50205115-VR033", "name": "Lacivert Hastane Çıkış Seti", "price": 164.97, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 1, "sku": "50205115001", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek Bebek/Bebek Örme Takım", "dimension15": "50205115001", "dimension16": "50205115", "dimension17": "2019-YAZ", "dimension19": "0-1" }, { "product_id": "50205091-VR033", "name": "Erkek Bebek Örme Takım", "price": 49.95, "brand": "U.S.Polo Assn.", "position": 2, "sku": "50205091003", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek Bebek/Bebek Örme Takım", "dimension15": "50205091003", "dimension16": "50205091", "dimension17": "2019-YAZ", "dimension19": "0-3" } ] } } }